Paya Dayalı Kitlesel Fonlama Kampanyası

İş verimliliğinizi arttıracak çözümler sunan DinamikCRM, SuperAPP dönüşümünü tamamlamak için Fongogo platformu üzerinden yatırım turuna çıkıyor!

Detaylı Bilgi Tanıtım Videosu

DinamikCRM Yatırımcısı Olma Fırsatı!

DinamikCRM Fongogo üzerinden gerçekleştirdiği paya dayalı kitlesel fonlama kampanyası ile birlikte kullanıcılarına da DinamikCRM yatırımcısı olma fırsatını sunmaktadır.

2018'den Günümüze Sürekli Gelişim

DinamikCRM tamamen üz kaynaklarını kullanarak gelişen bir uygulamadır. İlk adımları 2018 yılında atılan DinamikCRM, bugün 40 modülü ve 50'yi aşan uçtan uca çözümleri ile birlikte belirli bir hacime ulaşmıştır.

SuperAPP dönüşümünü tamamlayıp global pazarda da varolmak isteyen DinamikCRM'in siz de küçük miktarlar ile yatırımcısı olabilirsiniz!

Sektörel Problemlere Uçtan Uca Çözümler

Yeni müşteri kazanımı ve dijital varlıkların yetersizlikleri gibi sektörel sorunlara en iyi ve pratik çözümleri sunan DinamikCRM, aynı zamanda birden çok uygulama, entegrasyon ve anlık raporlama sorunlarına da kökten çözüm olmuştur.

Çeşitli sektörlere hitap eden uçtan uca çözüm paketlerimiz sayesinde kullanıcılarımız tüm operasyonlarını tek ekran üzerinden yönetilebiliyor!

Müşteri yönetiminden satış ve sipariş ekranlarına kadar 10'dan fazla sektöre tek ekran ve tek uygulama üzerinden sınırsız verdiğimiz hizmetle birlikte DinamikCRM kullanıcılarına en uygun çözümleri sunmaktayız.

Hedef Kitle

Ülkemizde ve Global pazarda her yıl yüzbinlerce küçük, orta ve büyük ölçekli yeni firmalar oluşmaktadır. DinamikCRM geliştirdiği sektörel CRM çözümleri ile birlikte bu firmaları hedef alarak tek ekran üzerinden firmaların iş verimliliğini arttırmayı hedef almıştır.

Yatırım Sonrası Büyüme Planı

1. Yeni yazılımcı istihdamıyla birlikte dışarıya açılacak API hizmetimizin geliştirme çalışmaları başlayacak. Kurucu tarafından geliştirilen Yapay Zeka entegrasyonları tamamlanarak devredilecek.

2. Sosyal Medya Entegrasyonu (Instagram, Facebook), Tüm iletişim kanallarının entegrasyonu (Meta, Whatsapp, Telegram, Viber vb), E-Fatura modüllerinin hızlıca geliştirilerek hayata geçirilmesine odaklanacağız.

3. Üç fazdan oluşacak API geliştirme sürecinin ilk fazının tamamlanmasıyla birlikte native mobile app geliştirme çalışmaları başlayacak. Native App ile notifikasyon ve lokasyon takip altyapımız güçlenecek. Kullanımı çok kolay bir UI geliştirilecek ve maksimum UX seviyesi hedeflenecek.

4. SoftPBX entegrasyonu için 3rd party firmalar kullanmak yerine kendi ses altyapımızı kuracağız. Native uygulamamız içerine sanal santral desteğini dahil ederek tüm hizmeti kendi kaynaklarımız üzerinden verebilir hale geleceğiz. Bu özellik Türkiye’de bir ilk olacak!

5. Marketing faaliyetleri için güvenilir bir çözüm ortağı bularak bütçe verimliliği çerçevesinde reklam sürecimizi kademeli bir şekilde başlatacağız.

6. Network marketing faaliyetleri şirket kurucusu tarafından gerçekleştirilecek. Hedef kitlemizin yoğun olarak bulunduğu faaliyetlere (seminer, fuar vb) katılım sağlanacak, düzenli haber ve basın bültenleriyle bilinirliğimizin ve satışların artırılması hedeflenecek.

7. Büyük bankalar ziyaret edilecek ve platformun bir hizmet olarak kobilere sunulabilme olasılığı (örn: Dijital Köprü) gündeme alınacak. Ayrıca entegrasyonlar konusunda gerekli girişimler başlatılacak. Kurucunun tüm bankalarda üst seviye yöneticilerden oluşan bir network’ü bulunmaktadır.

8. Yatırım sonrası beşinci ayda yurtdışı ziyaretleri başlayacak. Azerbaycan, Özbekistan, Kazakistan, Kırgızistan, Rusya ülkelerinde bulunan aktif bağlantılarımız bilgilendirilecek. Her ülkenin Türkiye konsoloslukları ve Türk işadamları dernekleri ziyaret edilecek. Her ülke ziyaretinde en az 5 farklı teknoloji sağlayıcı firma ziyaret edilerek çözüm ortaklığı teklifimiz paylaşılacak.

Birlikte Büyüyelim

Siz de Paya dayalı kitlesel fonlama sürecimizde Fongogo üzerinden yatırım yapacağınız küçük miktarlar ile birlikte DinamikCRM yatırımcısı olabilirsiniz!

Detaylı Bilgi