DinamikCRM'den Web Siteniz İçin Canlı Destek Sistemi

Web sitelerinize ve uygulamalarınıza entegre edebileceğiniz chat uygulamamız sayesinde müşteri tabanınızı genişletebilir ve ziyaretçi bilgilerinizi tek bir alanda toplayabilirsiniz.

14 Gün Ücretsiz Dene

Chat Form İle Müşteri Tabanınızı Genişletin

Chat uygulaması içerisinde bulunan müşteri formu ile birlikte girilen bilgiler DinamikCRM Müşteriler modülüne işlenir. Bu sayede trafiğinizde yer alan tüm potansiyel müşterilerinizin verilerinizi kayıt altına alabilirsiniz.
Otomatik Cevaplar

DinamikCRM Chat otomatik cevaplar sayesinde dilediğiniz sayıda otomatik soru ve cevap oluşturup müşterilerinizi yönlendirebilirsiniz. Chat Yönetim Panelinden dilediğiniz sayıda otomatik soru ve cevap oluşturabilirsiniz.
Chat Yönetim Paneli

DinamikCRM Chat Uygulaması içerisinde yer alan tüm elementleri yönetebileceğiniz bir chat yönetim paneli bulunmaktadır.

Bu yönetim panalinde Chat hizmet durumlarını, varsayılan chat operatörü ve chat uygulamasından gelen data kaynaklarını belirleyeceğiniz gibi chat penceresinin tasarımını da dilediğiniz gibi ön izleyerek özelleştirebilirsiniz.

Chat otomatik cevaplarınızı da bu panel üzerinden soru cevap şeklinde oluşturabilirsiniz.
Müşteri Temsilcisi Ekranları

DinamikCRM Chat uygulamasında müşteri temsilcisi çevrimiçi durumlarını müşteri temsilcisi ekranlarından güncelleyebilmektedir.

Her yeni müşteri sohbet isteği geldiğinde DinamikCRM ekranlarında müşteri temsilcisi ekran bildirimi ile uyarılarak ilgili sohbet odasına yönlendirilir. Her müşteri için yeni sohbet odası açılmaktadır. Müşteri ile daha önceden gerçekleşen bir sohbet var ise otomatik şekilde müşteri temsilcisi ekranına ve müşteri chat penceresine yüklenir.

Chat Hazır Mesaj şablonlarını ise ayarlar bölümünden oluşturabilir ve müşteri temsilcisi sohbet ekranlarında müşterilerinize gönderebilirsiniz.
NPS Anketleri

NPS Anketleri modülünde belirlediğiniz NPS Değerlendirme Anketlerinizi yönetim panelinde sohbetlerinize atayarak, müşterilerinizden "Sohbeti Sonlandır" butonundan hemen sonra otomatik Nps Değerlendirme Anketlerinizi gönderebilirsiniz.

Bu değerlendirme anketlerinin sonuçlarına NPS Anketleri modülümüzden ulaşarak raporları görüntüleyebilir ve aksiyon alabilirsiniz.
Entegrasyon Kodu

Chat Yönetim Paneli ayarlar bölümünde yer alan entegrasyon kodunu web sitenize yerleştirerek WebChat hizmetimizi müşterilerinize hemen açabilirsiniz.

Entegrasyon konusunda teknik desteğe ihtiyaç duymanız durumunda bizlerle iletişime geçebilirsiniz.
Müşteri Chat Logları

DinamikCRM Chat Uygulaması ile birlikte müşterileriniz ile yapmış olduğunuz tüm görüşmeler kayıt altına alınır.

Müşteriler modülünde yer alan müşteri kartı içerisinde ilgili müşteri ile yapılan tüm görüşmeler eksiksiz kayıt altına alınır ve excel çıktısı halinde arşivlenir.
Ücretsiz Deneyin


Dijitalleşme ve operasyonel süreçlere daha az zaman ayırın, sadece işinizi büyütmeye odaklanın.

14 gün tüm fonksiyonlarımızı ücretsiz ve sınırsızca deneyin.

14 Gün Ücretsiz Dene