Müşterileriniz Randevularını Kaydetsin

Müşterileriniz randevu taleplerini müşteri yönetim paneli üzerinden gerçekleştirebilir.

Uygunluk Tarihleri Belirleyin

Randevu için uygun olduğunuz çalışma günleri ve saatlerini sistem üzerinden ayarlamanız yeterli. Direkt olarak randevu alarak işleme başlayabilirsiniz.

Online Randevu Linkiniz Hazır

Müşterileriniz yönetim panelinden uygunluk tarihlerine ve saatlerine göre randevu taleplerini iletir ve kayıt altına alır.

Bu randevu talebe göre görüntülü görüşme ile yapılacaksa eğer müşteri panelinde randevu detay ekranında görüntülü görüşme linki otomatik gelir.

Randevu Hatırlatıcılar

Müşteri yönetim panelinde müşterilerinizden aldığınız randevu kayıtları direkt olarak randevular modülüne aktarılır ve randevu sorumlunuza mail yolu ile iletilir.

Bununla birlikte müşterinize randevu ile ilgili hatırlatıcıları sms ve email yolu ile yapabilir, uygulama takvimlerine randevularınızın direkt olarak aktarılmasını sağlayabilirsiniz.

Randevu Süreç Sonuç Raporları

Müşteriniz girdiği randevu kayıtlarını müşteri paneli üzerinden takip eder. Randevu sonrası müşteri paneline randevu değerlendirme anketlerinizi gönderebilir, anket sonuçlarınızı raporlayabilirsiniz.

NPS Anketleri

NPS® (Net Promoter Score - Net Tavsiye Skoru) çözümü sayesinde hesabınızda kayıtlı tüm firma ve müşterilerinize randevu ile ilgili sadece birkaç tıklama ile Net Promoter Score - Net Tavsiye Skoru anketi yapabilirsiniz.

Ücretsiz Deneyin


Dijitalleşme ve operasyonel süreçlere daha az zaman ayırın, sadece işinizi büyütmeye odaklanın.

14 gün tüm fonksiyonlarımızı ücretsiz ve sınırsızca deneyin.

14 Gün Ücretsiz Dene